Barcode Reader

Barcode Reader dla Symbian

Odczytuj kody QR za pomocą Twojej Nokii

Barcode Reader to prosty i darmowy program na Symbian, służąca do skanowania kodów QR. Dzięki niemu w prosty sposób odczytamy dane kryjące się za kodami QR. Aplikacja jest łatwa w użyciu i jej obsługa nie stanowi problemu. Barcode Reader jest... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota i funkcjonalność
  • Szybkość działania

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Barcode Reader to prosty i darmowy program na Symbian, służąca do skanowania kodów QR. Dzięki niemu w prosty sposób odczytamy dane kryjące się za kodami QR. Aplikacja jest łatwa w użyciu i jej obsługa nie stanowi problemu.

Barcode Reader jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy, że go uruchomimy i skierujemy telefon w stronę kodu. Aplikacja natychmiast (naprawdę szybko!) odczyta kod i wyświetli wynik, czyli np. adres strony internetowej. Możemy wtedy wybrać daną akcję, czyli w tym wypadku przejście na ukrytą w kodzie QR stronę.

Barcode Reader to prosta, ale dobra i wyjątkowo szybka aplikacja. Kody QR odczytuje bez problemów. Jeśli takiej właśnie aplikacji szukasz, pobierz Barcode Reader na telefony Symbian z dotykowymi ekranami.

Uwaga

P
Podczas instalacji może pojawić się informacja, że aplikacja jest niekompatybilna z modelem telefonu. Należy to zignorować, aplikacja działa na telefonach z systemem Sym 9.4/S60 5th dla telefonów z dotykowym ekranem.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na symbian

Barcode Reader

Download

Barcode Reader 4.32

Opinie użytkowników o Barcode Reader

Sponsorowany×